Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH URZĘDOWANIA

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Kolejna nagroda dla CzSM w Czarnkowie

Z satysfakcją informujemy, że w dniu 30 września 2016 roku podczas centralnych uroczystych obchodów ?Dnia Budowlanych 2016?, nagrodę w I Ogólnopolskim Konkursie im. dr. Ryszarda Jajszczyka dla Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie za wybitne osiągnięcia w prowadzonej działalności i propagowanie pozytywnego wizerunku spółdzielczości mieszkaniowej w imieniu Spółdzielni z rąk Ministra Infrastruktury i Budownictwa, Pana Andrzeja Adamczyka odebrał Prezes naszej Spółdzielni, Pan Wiesław Tadeusz Grott. Konkurs im. dr. Ryszarda Jajszczyka zorganizowany został przez Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych RP w Warszawie. Decyzją członków Kapituły Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Czarnkowie została laureatem tego konkursu.