Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH URZĘDOWANIA

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Konkurs na Najpiękniejszy balkon roztrzygnięty

ul. Sikorskiego:

           I    miejsce               Anna Magdziarz                 -   60 punktów

           I    miejsce               Celina Bielejewska             -   60 punktów

           I    miejsce               Lucyna Grabowska             -   60 punktów

           I    miejsce         Czesław Hempe               -   60 punktów

           I    miejsce               Jerzy Łukasz                       -   59 punktów

           I    miejsce           Aleksandra Modrzyńska    -   59 punktów

           I    miejsce               Jadwiga Tuta                           -   59 punktów

           I    miejsce               Iwona Jakubiec                       -   58 punktów

           III miejsce               Aurelia Magdziarz                -    51 punktów       

               

ul. Siedmiogóra:

            I    miejsce              Leszek Dreczka                       -   60 punktów 

            I    miejsce              Barbara Fąferek                       -   60 punktów

            I    miejsce              Czesław Janicki                       -   60 punktów

            I    miejsce              Anna Mądra                             -   60 punktów

            I    miejsce              Karolina Kurkiewicz               -   60 punktów

             I    miejsce              Katarzyna Weilandt                  -   60 punktów

            I    miejsce              Rafał Wylegała                        -   59 punktów

            I    miejsce              Krzysztof Frąckowiak             -   58 punktów

            II   miejsce             Teresa Tomczyk                       -   57 punktów

            II   miejsce             Adam Kalicki                           -  55 punktów

            II   miejsce             Elżbieta Magdziarz                  -   55 punktów

            II   miejsce             Jarosław Stróżyński                 -   55 punktów

            III  miejsce             Zbigniew Mazur                      -   53 punkty

            III  miejsce             Dariusz Grembowski               -   51 punktów   

            III  miejsce             Henryk Swadzyniak                -   51 punktów

Osiedle Zacisze:  

            I    miejsce              Henryk Ciesiółka                   -  60 punktów

            I    miejsce              Ewa Klimasek                         -  60 punktów

            I    miejsce              Maciej Dziedzic                       -  60 punktów

            I    miejsce              Renata Jur                                -  60 punktów

            I    miejsce              Bogusław Dziedzic                   -  60 punktów

            I    miejsce              Mirosław Sowiński                  -  60 punktów

            I    miejsce              Hubert Ogrodniczuk                -  58 punktów

            I    miejsce              Teresa Michalak                        -  58 punktów

            I    miejsce              Tadeusz Sroka                            -  58 punktów

            II   miejsce              Jan Kaźmierczak                        -  57 punktów

            II   miejsce              Jolanta Terlecka                          -  57 punktów

            II   miejsce              Gabriela Szeląg                           -  57 punktów

            II  miejsce               Danuta Zatoka                            -  55 punktów 

            II   miejsce             Marian Wojewoda                      -  56 punktów

            III   miejsce             Ewa Świątek                              -  56 punktów

            III  miejsce              Magdalena Słodowa                   -  54 punkty  

            III  miejsce              Maria Kurkiewicz                     -  54 punkty  

            III  miejsce              Hanna Ramm                            -  53 punkty  

            III  miejsce              Piotr Kruszewski                          -  52 punkty  

            III  miejsce              Damian Kina                                 -  51 punktów

            III  miejsce              Leszek Molski                              -  51 punktów

            III  miejsce              Jan Kukawka                               -  50 punktów           

Osiedle Parkowe ( STARE ):   

            I    miejsce   Tadeusz Mucha                                         -  60 punktów

            I    miejsce    Julian Buśko                                            -  60 punktów

            I    miejsce   Małgorzata Janusz                                -  60 punktów

            I    miejsce   Bożena Magdziarz                                    -  59 punktów

            I    miejsce   Bożena Grzechowiak                         -  59 punktów

            I    miejsce   Agnieszka Matuszewska-Kempinska     -  59 punktów

            II   miejsce   Alicja Wójtowicz                                  -  57 punktów

            II   miejsce    Alicja Maternik                                     -  55 punktów

            III  miejsce   Jerzy Jarosz                                           -  50 punktów

            III  miejsce   Czesław Wesołek                                   -  50 punktów

 

Osiedle Parkowe ( NOWE ):

           I    miejsce     Stanisław Wusyk                                -  60 punktów

           I    miejsce     Lucyna Geppert -Konkel                       -  60 punktów

           I    miejsce     Lilia Mieszała                                     -  60 punktów

           I    miejsce     Waldemar Makowski                            -  60 punktów

           I    miejsce     Maciej Warzański                               -  60 punktów

           I    miejsce     Henryk Dłużak                                      -  60 punktów

           I    miejsce     Łucja Machnicka                                    -  60 punktów

           I    miejsce      Agnieszka Piątek                                 -  60 punktów

           I    miejsce      Ewa Januchowska                                -  60 punktów   

           I    miejsce      Stefania Magdziarz                               -  60 punktów

           I    miejsce      Andrzej Kiciński                                 -  59 punktów

           I    miejsce      Ewa Kozłowicz                                   -  59 punktów

           I    miejsce      Ewa Bartkowiak                                 -  59 punktów

           I    miejsce      Ewa Piątek                                            -  59 punktów

           I    miejsce      Kazimierz Siekierski                          -  59 punktów

           I    miejsce      Anna Hudak                                         -  59 punktów

           I    miejsce      Jolanta Włodarczyk                            -  58 punktów

           II   miejsce     Wiesława Piasecka                               -  57 punktów

           II   miejsce     Bożena Chojnacka                               -  57 punktów

           II   miejsce     Łucja Cimoszko                                  -  57 punktów

           II   miejsce     Alina Zych                                            -  57 punktów

           II   miejsce     Małgorzata Modrzyńska                      -  57 punktów

           II   miejsce     Małgorzata Sowińska                          -  55 punktów

           III  miejsce    Barbara Prusak                                  -  54 punkty

           III  miejsce    Janina Bombelczyk                             -  53 punkty

           III  miejsce    Zenon Rychlik                                     -  53 punkty

           III  miejsce    Władysław Dalewski                        -  52 punkty

           III  miejsce    Halina Nowak                                     -  52 punkty

           III  miejsce    Maria Skorupska                                   -  52 punkty

           III  miejsce    Jolanta Mróz                                        -  50 punktów