Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH URZĘDOWANIA

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Uporczywa praca przynosi owoce - CzSM na II miejscu

Ogólnopolski Ranking Spółdzielni Mieszkaniowych pokazuje Państwa doskonałą pracę. Matematyczna, przejrzysta formuła oceny pozwala porównać niektóre elementy działalności spółdzielni mieszkaniowych, ale wiele ważnych dziedzin spółdzielczej działalności nie daje się określić liczbami.

Ile punktów może być warta udana rozmowa z niezadowolonym mieszkańcem osiedla? A pomoc ludziom starym i schorowanym czy uregulowanie własności gruntu pod połową budynku, bo tę drugą połowę spółdzielnia już miała?

Rady nadzorcze i zarządy spółdzielni potrzebują nie tylko wiedzy o zarządzaniu majątkiem i administrowaniu nieruchomością, muszą także umiejętnie słuchać i rozmawiać z mieszkańcami. Nie jest łatwo być urzędnikiem, psychoterapeutą i sąsiadem z osiedla jednocześnie. Do tego trzeba talentu, i Państwo ten talent mają. My to widzimy i doceniamy. Wiemy, że małe radości i sukcesy, jakie przeżywacie codziennie, sumują się i przynoszą ogromne, trwałe efekty. Część z nich zapisaliśmy liczbowo. To pozwoliło nam wybrać spółdzielnie, które dziś otrzymują nagrody i wyróżnienia”.

Nagrodę odebrał prezes Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie Wiesław Grott