Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

Rozliczenia kosztów ogrzewania za sezon 2016/17

Szanowni mieszkańcy

W zeszłym tygodniu dostarczone zostały  rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania za okres rozliczeniowy 2016/2017 (od dnia 1 lipca 2016 r do dnia 30 czerwca 2017 r).

Ewentualną niedopłatę lub nadpłatę prosimy rozliczyć przy okazji wnoszenia najbliższej opłaty eksploatacyjnej za mieszkanie - do wysokości wnoszonej miesięcznej zaliczki na ciepło (pkt III.18. „Regulaminu indywidualnego rozliczania kosztów dostawy ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania oraz dostawy ciepłej wody do mieszkań”). W uzasadnionych przypadkach, na pisemny wniosek lokatora, możliwe jest rozłożenie należności na raty.

W tym celu prosimy o kontakt z Działem Księgowości Spółdzielni. Uwagi i reklamacje do rozliczeń kosztów dostawy ciepła można składać na piśmie w biurze Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie – Os. Parkowe 13 D, w nieprzekraczalnym terminie – do dnia 15 października 2017 r.