Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH URZĘDOWANIA

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Mikołajkowy turniej o puchar prezesa CzSM

BŁĘKITNI WRONKI zwyciężają w VII Mikołajkowym turnieju o puchar prezesa Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie Ponad 90 zawodników zjawiło się na corocznym turnieju Mikołajkowym o Puchar Prezesa CzSM w Czarnkowie Oficjalnego otwarcia turnieju po ceremonii zaprezentowania wszystkich zespołów dokonał prezes Klubu z Czarnkowa – Zbigniew Rybarczyk który powitał przybyłych zawodników, kibiców, rodziców oraz zaproszonych gości. Następnie spiker a zarazem główny sponsor i prezes CzSM w Czarnkowie pan Wiesław Grott przedstawił zasady rozgrywek.

   

Zespoły w fazie eliminacyjnej podzielono na trzy grupy, w których rozgrywano mecze każdy z każdym 1x12 min. Po rozegraniu meczy eliminacyjnych wszyscy zawodnicy zjedli przygotowany obiad przez restaurację Rodzinne Smaki Pani Doroty Kałużyńskiej. Następnie przystąpiono do rywalizacji o miejsca końcowe 1x10min.. Zwycięzcy grup zagrali o miejsca 1-3 w „Lidze Mistrzów”, drużyny z drugich miejsc o lokaty 4-6 w „Lidze Europy” natomiast najsłabsze zespoły w grupach kolejne mecze rozgrywały o pozycję 7-9 w „Ekstraklasie”. Klasyfikacja końcowa: 1. Błękitni Wronki 2. Akademia Sportowa Orlik Kaźmierz 3. MKS Noteć Czarnków 4. Football Academy Piła 5. MKS Noteć Czarnków 6. Zjednoczeni Przytoczna 7. Radwan Lubasz 8. Wenus Jędrzejewo 9. Golnica Ryczywół Po zakończeniu rywalizacji każda z drużyn otrzymała piękny puchar, medale i specjalną paczkę od św. Mikołaja oraz owoce. Wyróżnieni zostali też najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn, wśród których znaleźli się: z Radwana Lubasz Antoni Sosnowski, z MKS Noteć Czarnków Maksymilian Nowak i Patryk Albin, z Golnicy Ryczywół Patryk Wiciuk, z Błękitnych Wronki Łukasz Linkit, z Zjednoczonych Przytoczna Michał Nowakowski, z Football Academy Piła Jan Stasiak, z Akademii Sportowej Kaźmierz Bartosz Rajszo, a z Wenus Jędrzejewo Michał Urban. Najlepszym bramkarzem zaś, został Kacper Sibiński. Wyróżniono również wszystkich trenerów którzy otrzymali książkę Kamila Glika. Puchary, medale i nagrody wręczał prezes CzSM Wiesław Grott, wiceburmistrz Czarnkowa Grzegorz Kaźmierczak, prezes KS Noteć Czarnków Zbigniew Rybarczyk i sekretarz klubu Andrzej Jędrzejczak. Podziękowania dla sędziów tj. Pawła Szuty i Wojtka Sikory, którzy wszystkie mecze sędziowali bardzo sprawnie i praktycznie bez błędów , podziękowania również dla stolika sędziowskiego w składzie Michał Michalski i Tymek Michałkiewicz.

SPONSORZY którzy co roku wspierają nasz Mikołajkowy turniej: Firma UNISOFT z Gdyni, Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Czarnkowie, Firma Antis ze Złotowa, Acus-Paweł Jagła, INSBUD, Zakład Kominiarski Jarosław Sprindt z Ujścia, Miasto Czarnków. DZIĘKUJEMY