Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7:00-13:00

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Wręczenie wyróżnień w 10. Konkursie pn. „Na Najpiękniej Ukwiecony Balkon"

W dniu 22 listopada br., w świetlicy administracji Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie odbyło się uroczyste podsumowanie 10. konkursu pn. "Na Najpiękniej Ukwiecony Balkon” W spotkaniu oprócz laureatów konkursu uczestniczyli członkowie Zarządu i Rady Nadzorczej. W tym roku konkurs miał szczególne znaczenie bowiem zorganizowany został w ramach obchodów 60-lecia Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie.

W związku z tym Zarząd Spółdzielni wspólnie z Radą Nadzorczą zaprosił w miesiącu lutym swoich członków do wzięcia udziału w konkursie. Celem konkursu jest m.in. promowanie wśród mieszkańców naszych osiedli dbałości o estetykę najbliższego swego otoczenia, a także wzbogaceniu i uatrakcyjnieniu wyglądu naszych budynków jak i również zachęcanie mieszkańców do aktywnego udziału w konkursie. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy spółdzielni, którzy posiadają balkony i loggie. Konkurs rozpoczął się wiosną i trwał do końca września. W pierwszej dekadzie lipca i drugiej dekadzie września komisja konkursowa, składająca się z członków Rady Nadzorczej oraz administratorów zasobów, przeprowadziła oceny balkonów i loggii. W tym roku jury brało pod uwagę ogólną estetykę, pomysłowość, kompozycję, różnorodność i kolorystykę roślin oraz nowatorskie rozwiązanie ogólnego wyglądu balkonu czy też loggii. Zwracając się do laureatów konkursu prezes Zarządu CzSM –Wiesław T. Grott powiedział, „iż pragnie przede wszystkim podziękować oraz wyrazić swój największy podziw i szacunek dla zaangażowania i inwencji wszystkim tym, którzy czynią nasze „bloki” piękniejsze”. Z kolei przewodnicząca Rady Nadzorczej-Lidia Mecha wszystkim biorącym udział w konkursie z tak znakomitymi wynikami złożyła gratulacje oraz życzenia „by ich entuzjazm w tworzeniu naszej Spółdzielni piękną w kwiatach i zieleni nigdy nie wygasał”. Komisja konkursowa, której w tym roku przewodniczyła Halina Gurda nominowała do finału łącznie 98 osób, które zasługiwały na szczególne wyróżnienie. Wyróżnieni w konkursie otrzymali kolorowe dyplomy i bony towarowe, które uprawniają do zakupu w ogrodniczych sklepach w Czarnkowie i okolicy.

Na zakończenie członkowie władz Spółdzielni wszystkim wyróżnionym wyrazili podziękowanie za pięknie ukwiecony balkony i zachęcali do kontynuacji swego pięknego hobby by Nam wszystkim mieszkało się jeszcze piękniej i przyjemniej. Ponadto mając na uwadze fakt, iż przed nami Święta Bożego Narodzenia z tej okazji złożono sobie jak najserdeczniejsze życzenia. Aby te święta przebiegały w ciepłej, radosnej i rodzinnej atmosferze. A w nowym nadchodzącym roku 2019 życzono sobie przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności.