Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

SPOTKANIA INFORMACYJNO-KONSULTACYJNE MIESZKAŃCÓW

Zarząd Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie zaprasza, mieszkańców spółdzielni na doroczny cykl spotkań informacyjno-konsultacyjnych. Podczas planowanych spotkań Zarząd Spółdzielni przedstawi mieszkańcom informację nt. wykorzystania środków w ramach funduszu remontowego w 2018 roku na poszczególnych osiedlach oraz omówi planowane nakłady finansowe na prace remontowe w 2019 roku. Przedstawi również wysokość zaległości w opłatach eksploatacyjnych w rozbiciu na poszczególne nieruchomości. Spotkanie będzie okazją do przedstawienia obowiązujących od 01 stycznia 2019 roku zmian w zakresie przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Ponadto w trakcie spotkania przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie wystąpią z prelekcją programu prewencyjnego nt. „Bezpiecznego Życia Seniora” skierowanego do osób samotnych i seniorów celem przeciwdziałania przestępstwom „Na Wnuczka” i oraz idee Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Obecność na zebraniach umożliwi zainteresowanym członkom i mieszkańcom swobodne przedstawienie swoich uwag, opinii, spostrzeżeń i wniosków, a zarządowi pozwoli zapoznać się z oczekiwaniami członków w zakresie realizacji zadań statutowych spółdzielni. Zarząd wyraża przekonanie, że wnioski z zebrań będą pomocne w działalności Spółdzielni, a szczególnie w zakresie poprawy warunków zamieszkiwania. Spotkania odbywać się będą w dniach od 18 lutego do 22 lutego 2019 roku w siedzibie Zarządu Spółdzielni na Os. Parkowym 13 D. o godz. 17:00 oraz w Sali sesyjnej Urzędu Gminy w Lubaszu.

Poniżej szczegółowy plan spotkań.

• 18 luty 2019 godz. 1700 - Os. Słoneczne, ul. Siedmiogóra, ul. Sikorskiego;

• 19 luty 2019 godz. 1700 - Os. Parkowe I (stare);

• 20 luty 2019 godz. 1700 - Os. Parkowe II (nowe);

• 21 luty 2019 godz. 1700 - Os. Zacisze, ul. Przemysłowa;

• 22 luty 2019 godz. 1700 - ul. Szkolna nr 8 i 10 oraz ul. Parkowa nr 1 i 2.