Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH URZĘDOWANIA

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Remonty ruszyły pełną parą

Na osiedlach należących do Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie rozpoczęły się prace zapisane w planie remontowym. Podobnie jak w poprzednich latach, zakres zaplanowanych prac jest bardzo rozległy. Począwszy od robót malarskich, dekarskich, instalacyjnych i termomodernizacyjnych, remontowane są drogi, chodniki oraz tworzone są nowe miejsca parkingowe. Między innymi nową jakość zyskały tereny wokół budynków przy ul. Parkowej nr 1 i 2 w Lubaszu. Zostały wykonane nowe chodniki przed budynkami, wokół nich zostały ułożone nowe opaski, wykonano remont nawierzchni miejsc postojowych przed budynkami oraz ustawiono nowy plac zabaw dla dzieci. Zostało wymienione i założono również dodatkowe oświetlenie zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Skorzystali także najmłodsi mieszkańcy wymienionych budynków w Lubaszu, gdyż miedzy budynkami został wybudowany nowy plac zabaw. Pojawiły się nowe urządzenia. Nową jakość zyskały także miejsca postojowe na ulicy Sikorskiego przed budynkiem nr 33 – dodatkowe miejsca i szlaban na pilota. Kontynuowana jest wymiana starego oświetlenia na klatkach schodowych gdzie tradycyjne lampy oświetleniowe zastępowane są lampami typu LED, które zdecydowanie poprawiają jakość oświetlenia i co najważniejsze są tańsze w eksploatacji.