Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7:00-13:00

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Docieplamy Kolejne bloki

W naszej Spółdzielni już trwają zaplanowane na 2019 rok prace termomodernizacyjne. Należy podkreślić, iż w Spółdzielni trwa II etap termomodernizacji tzn. docieplane są budynki, które były już w przeszłości docieplone wg starych norm. Zgodnie z planem w tym roku docieplany jest kolejny budynek na Osiedlu Parkowym nr 16. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem to w bieżącym roku gdzieś w okolicy miesiąca września rozpocząć docieplanie kolejnego budynku tj. Osiedle Parkowe nr 19, który to budynek przewidziany do realizacji jest na 2020 rok. Wszystko zależy od warunków atmosferycznych. A zatem by mieszkańcy odczuli efekty docieplenia już podczas nadchodzącego okresu grzewczego. W trakcie prac termomodernizacyjnych zostaną docieplone ściany podłużne i szczytowe, stropodachy. Zostanie też wymieniona stolarka okienna w pomieszczeniach piwnicznych przynależnych do lokali mieszkalnych i w częściach wspólnych. Ponadto zostaną przeprowadzone niezbędne prace dodatkowe towarzyszące termomodernizacji. Będą to wykonanie opaski wokół budynków, remont balkonów, przy wejściach do klatek schodowych zostaną dobudowane wiatrołapy.