Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH URZĘDOWANIA

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Czyścimy elewacje budynków

W połowie czerwca w Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej rozpoczęła się kolejna akcja mycia bloków. Czyszczenie obejmuje ściany tych budynków, które zostały docieplone jako jedne z pierwszych, czyli jeszcze przed 2010 rokiem. W niektórych miejscach elewacji pojawiły się widoczne zabrudzenia wynikające m.in. z działania czynników organicznych, takich jak algi. To problem, z którym borykają się wszyscy właściciele budynków, które usytuowane są w zacienionych miejscach o podwyższonej wilgotności. Traci na tym estetyka i wizerunek budynku, niekorzystnie wpływa to również na ich fasadę. Dlatego atakowane przez algi fragmenty elewacji trzeba sukcesywnie czyścić. Mycia bloków dokonują pracownicy Spółdzielni. Przy użyciu specjalistycznych środków i sprzętu usuwają nieczystości w sposób jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców. Przed rozpoczęciem prac zarówno mieszkańcy, jak i osoby prowadzące działalność w lokalach usytuowanych w budynkach Spółdzielni informowane są o terminie prowadzonych prac oraz o sposobie zabezpieczenia okien. W minionych trzech latach oczyszczone zostały ściany kilku najbardziej zanieczyszczonych budynków. To już kolejny taki rok w którym Spółdzielnia w swych planach przewidziała czyszczenie elewacji budynków. W swych planach na najbliższe lata Zarząd Spółdzielni wspólnie z Radą Nadzorczą przewidują kontynuacje tych działań.