Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7:00-13:00

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Prace remontowe na os. Słonecznym 1,2,3

Zarząd Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie, zawiadamia, iż w najbliższym okresie jesienno-zimowo-wiosennym planuje przeprowadzenie na budynkach nr 1, 2 i 3 na Osiedlu Słonecznym prac remontowych obejmujących swym zakresem m.in.:

 malowanie klatek schodowych i pomieszczeń wspólnych w piwnicach (korytarze, pralnie i suszarnie),

 wymianę grzejników na klatkach schodowych,

 wykonanie nowych nakładek (drewnianych) na poręcze schodowe,

 wymianę okien w przynależnych do mieszkań indywidualnych piwnicach,

 gruntownym remontem logii polegającym m.in. na zerwaniu dotychczasowych płytek, skucie posadzki, wykonanie nowej izolacji oraz nowych opierzeń).

Rozpoczęcie prac planowane jest od dnia 12 października 2020 roku od budynku nr 1. Kolejność robót na budynkach ustalona została zgodnie z ich administracyjną numeracją tj, 1, 2 i 3. W związku z powyższym prosimy Państwa o usunięcie wszelkich niepotrzebnych elementów z logii (np. linki, tralki, maty, szafki, korytka kwiatowe i inne temu podobne ozdoby z balustrad logii. Szczególnie zwracamy się z prośbą o usunięcie niepotrzebnych rzeczy (gabarytów) z korytarzy piwnic oraz pomieszczeń pralni i suszarni. Mając na uwadze wymianę okien w indywidualnych państwa piwnicach bardzo prosimy o umożliwienie dostępu do okna na czas jego wymiany.