Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7:00-13:00

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

SPÓŁDZIELCY WSPIERAJĄ SZPITAL

W czasach pandemii wiele zakładów pracy, stowarzyszeń, urzędów i osób prywatnych stara się w miarę swoich możliwości pomóc służbie zdrowia w walce z Covid-19. Nie inaczej dzieje się w Czarnkowie, gdzie często słychać o wsparciu, którego adresatem jest szpital. Życie i zdrowie każdego jest najwyższą wartością, dlatego odpowiadając na potrzeby lokalnej służby zdrowia w dniu 23 grudnia 2020 r. przedstawiciele władz Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie w osobach: Wiesław T. Grott - prezes Zarządu, Iwona Józefiak - członek Zarządu oraz Tomasz Banachowicz - pełnomocnik Zarządu przekazali dyrektor ZZOZ w Czarnkowie Bożenie Sadowskiej elektrokardiograf wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem. Przekazany sprzęt wykorzystany zostanie nie tylko do szeroko pojętej prewencji przeciwko Sars-Cov-2, ale również służył będzie pacjentom z problemami kardiologicznymi.