Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7:00-13:00

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

APEL DO MIESZKAŃCÓW

Zbliża się kolejna zima, a wraz z nią zagrożenie zdrowia i życia spowodowane niewłaściwą eksploatacją mieszkań. Jak wykazują statystyki, charakterystycznym dla okresu zimowego jest wzrost liczby przypadków zatrucia tlenkiem węgla, popularnie nazywanym czadem, nierzadko ze skutkiem śmiertelnym. Niestety w ostatnich latach przypadki podtruć jak i śmiertelnego zatrucia miały miejsce również w naszej Spółdzielni.

 

Chcąc uniknąć tego typu zagrożeń, Zarząd Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie kolejny już raz zwraca się do wszystkich mieszkańców z apelem o przestrzeganie podstawowych zasad związanych z bezpiecznym użytkowaniem naszych mieszkań.

Zwracamy się o:

1. Dokonywanie okresowego (1 raz w roku) przeglądu piecyków gazowych przez osoby posiadające odpowiednie świadectwa kwalifikacyjne.

2. Zamontowanie czujnika czadu w pomieszczeniu z piecykiem gazowym.

3. Nie zasłanianie kratek nawiewnych w drzwiach łazienki.

4. Nie zasłanianie kratek wentylacyjnych na przewodach kominowych.

5. Nie stosowanie wentylatorów wyciągowych w otworach wentylacyjnych.

6. Wietrzenie mieszkań.

7. Korzystanie z funkcji rozszczelnienia okien.

PAMIĘTAJ: Tylko właściwa eksploatacja mieszkania uchroni Ciebie i Twoich bliskich od następstw związanych z zatruciem tlenkiem węgla.