Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W systemie zarządzania nieruchomościami bardzo ważne jest podejście do członków spółdzielni, zbieranie informacji co do oceny naszej pracy oraz potrzeb i oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania naszych mieszkańców stale rosną. Bywa, że realizowane zadania nie są akceptowane przez wszystkich. Niekiedy jest to kompromis między wymaganiami przepisów, potrzebami większości, a oczekiwaniami części użytkowników lokali.

 Dlatego Zarząd Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie przygotowując wstępną wersję planu remontów na rok 2015 i lata następne postanowił zwrócić się do mieszkańców Spółdzielni z prośbą o wzięcie udziału w sondażu. Przeprowadzając sondę chcielibyśmy, aby członkowie Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej mogli mieć realny wpływ na to co w przyszłym roku zmieni się w ich otoczeniu. Na propozycje przedsięwzięć koniecznych zdaniem naszych respondentów do wykonania w roku 2015 i latach następnych oczekiwać będziemy do końca listopada 2014 roku. Propozycje te zostaną wycenione i po zatwierdzeniu przez Radę Nadzorczą umieszczone w planie remontów na rok 2015 lub lata następne do realizacji z zaznaczeniem, że wartość proponowanych robót przeznaczonych do wykonania nie może przekroczyć wartości środków zgromadzonych przez nieruchomość/nieruchomości na funduszu remontowym.

Pierwszeństwo w umieszczeniu w planie remontów będą miały propozycje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania nieruchomości lub poparte przez większość mieszkańców. Decyzję mieszkańców o tym, które zadania zostaną zakwalifikowane do realizacji w 2015 roku i latach następnych, przedstawione będą na zebraniach z mieszkańcami poszczególnych osiedli, które planujemy odbyć w terminie do 28 lutego 2015 roku. W sondażu można wziąć udział tylko jeden raz.

Z góry dziękujemy za wszystkie Państwa propozycje, które trafią do nas.