Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

Zawody wędkarskie

W niedzielę 18 maja br., na stawach Gospodarstwa Agroturystycznego Pana Janusza Fąferka na Osuchu odbyły się spławikowe zawody wędkarskie kategorii ?OPEN?. Organizatorem zawodów był Zarząd Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie. Do rywalizacji o Puchar Prezesa  CzSM zgłosiło się 63 wędkarzy.

Zbiórka uczestników miała miejsce o godzinie 7:00 w Gospodarstwie Agroturystycznym Pana Janusza Fąferka na Osuchu. Prezes Koła  Miejskiego PZW Pan Ryszard Ruciński uroczyście przywitał zgromadzonych wędkarzy i życzył im udanych połowów. Po losowaniu stanowisk uczestnicy zawodów rozeszli się na wylosowane stawy. O godzinie 8:00 padł strzał dający znak do rozpoczęcia połowów, które trwały do godziny 13:00. Po ustaleniu klasyfikacji końcowej, nastąpiło odczytanie wyników i wręczenie pucharów, statuetek, oraz licznych nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów.

W zawodach z wynikiem 9.120 kg zwyciężył Mazur Daniel zdobywając tym samy Puchar Prezesa Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie.

II miejsce Benrot Mirosław 6.755 kg

III miejsce Grott Tomasz 6.630 kg

IV miejsce Maćkowiak Piotr 5.840 kg

V miejsce Sikora Mirosław 5.340 kg

VI miejsce Kurtz Damian 5.305 kg

 

Ponadto organizatorzy wręczyli pamiątkowe statuetki:

* Największa Ryba 2.995 kg - Jerzy Dolny

* Najstarszy zawodnik - Józef Ziółkowski

* Najmłodszy zawodnik - Hain Kamil

* Najmłodsza zawodniczka - Cyganek Aleksandra

* Najszybciej złowiona ryba - Maćkowiak Piotr

* Najlepsza zawodniczka - Przyłucka Paulina

Korzystając z okazji, Zarząd Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie serdecznie dziękuje sponsorom:  Lech Klepacki - Hurtownia Materiałów Instalacyjno-Sanitarnych ?INSBUD?, Zakład Ogólnobudowlany "TER-R-AN"  z Lubasza -Andrzej Rolniczak oraz Zarządowi Koła Miejskiego PZW w Czarnkowie za pomoc w organizacji zawodów.