Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7:00-13:00

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Najpiękniej Ukwiecony Balkon

Rozpoczynamy Konkurs na Najpiękniej Ukwiecony Balkon w 2019 roku.

Dla wielu mieszkańców naszych bloków dbanie o swój balkon lub loggie to pasja, a nawet część życia. Dlatego w wolnych chwilach pielęgnują kwiaty i rośliny, które sprawiają, że otoczenie na osiedlach staje się przyjaźniejsze mieszkańcom. Pielęgnowanie kwiatów, to także ich pasja oraz sposób na spędzanie wolnego czasu. Konkurs Na Najpiękniej Ukwiecony Balkon ma w Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wieloletnią tradycję.

Celem konkursu jest poprawa estetyki na osiedlach naszej Spółdzielni, dbałość o własne balkony, oraz zachęcenie mieszkańców do dbałości o ich najbliższe otoczenie. Konkurs cieszy się stałym zainteresowaniem mieszkańców. Idea konkursu się sprawdza, a nasze osiedla za sprawą samych mieszkańców pięknieją. Zatem po raz kolejny ogłaszamy rozpoczęcie konkursu i jak co roku zachęcamy naszych mieszkańców by ukwiecać nasze otoczenie by mieszkało nam się jeszcze piękniej i przyjemniej. Uroczyste podsumowanie konkursu nastąpi w listopadzie 2019 roku.