Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

Przetarg na ocieplanie

Zarząd Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie, Os. Parkowe 13 D OGŁASZA PRZETARG NIEOGRANICZONY prowadzony w oparciu o Regulamin wyboru wykonawców robót budowlanych, usług i dokonywania zakupów w Cz. S. M. w Czarnkowie na wykonanie ocieplenia wraz z kolorystyką elewacji w bezspoinowym systemie docieplania KREISEL budynku mieszkalnego nr 5 położonego na Osiedlu Zacisze w Czarnkowie - budynek 5-klatkowy, 4-kondygnacyjny.

Czas realizacji: od dnia 1 listopada 2009r. do dnia 30 września 2010r. Według przyjętych warunków przetargu i zgodnie z Regulaminem Wyboru Wykonawców Robót Budowlanych, Usług i Dokonywania Zakupów w Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Czarnkowie firmą wygrywającą przetarg jest Zakład Ogólnobudowlany TER-R-AN Andrzej Rolniczak 64-720 Lubasz ul. Zielona 30.