Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Do góry

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE KASA 

JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ: 7:00 DO 11:00.

Kontakt z ADMINISTRACJĄ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH URZĘDOWANIA

LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I E-MAIL.

Sekretariat: 67 255 32 47 wew. 10  e-mail: biuro@czsm.org.pl

Administratorzy: 67 255 32 47 wew. 11 i 19, e-mail: tomaszbanachowicz@czsm.org.pl,  Kasa: 67 255 32 47 wew. 18  e-mail: iwonajozefiak@czsm.org.pl

 

Władze Spółdzielni

 

ZARZĄD SPÓŁDZIELNI
     
PREZES ZARZĄDU   CZŁONEK ZARZĄDU
   

 

mgr Wiesław T.  Grott   Iwona Józefiak
licencja zawodowa zarządcy nieruchomościami nr 20124    

 

RADA NADZORCZA
 

 

W dniu 05 października  2020 r. ukonstytuował się nowy skład Rady Nadzorczej Cz.S.M. w Czarnkowie
 
·         Wojciech Urban              - Przewodniczący Rady Nadzorczej – os. Parkowe II
·         Piotra Matuszczak          - Z-ca Przewodniczącego Rady Nadzorczej - Osiedle Parkowe II
·        Andrzej Kiciński             - Sekretarz Rady Nadzorczej - Osiedle Parkowe II
·         Danuta Zatoka               - Członek Rady Nadzorczej - Osiedle Zacisze
·         Wojciech Pawłowski      - Członek Rady Nadzorczej - Osiedle Parkowe II
·         Robert Lasocki               - Członek Rady Nadzorczej - ul. Sikorskiego
·         Bogusław Starczewski    - Członek Rady Nadzorczej – Osiedle Zacisze
·         Krystyna Witkowska     - Członek Rady Nadzorczej - ul. Siedmiogóra
·         Małgorzata Albin           - Członek Rady Nadzorczej - Osiedle Parkowe II 
 
Składy stałych Komisji Rady Nadzorczej:
 
Komisja Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
 
·         Robert Lasocki - Przewodniczący Komisji
·         Bogusław Starczewski - Sekretarz Komisji
·         Andrzej Kiciński - Członek Komisji
 
Komisja Samorządowo-Społeczna
 
·         Danuta Zatoka - Przewodniczący Komisji
·         Wojciech Pawłowski - Sekretarz Komisji
·         Wojciech Urban - Członek Komisji 

Komisja Rewizyjna
 
·         Krystyna Witkowska - Przewodniczący Komisji
·         Małgorzata Albin - Sekretarz Komisji
·         Piotr Matuszczak - Członek Komisji